mgr Agnieszka Gruszecka

Psycholog

Psycholog, terapeuta. Ekspert w obszarze Treningu Umiejętności Społecznych oraz Treningu Zastępowania Agresji. Realizator grup terapeutycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz grup wsparcia. Specjalista w obszarze pracy z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami – posiada ogromne 20-letnie doświadczenie w tym zakresie pracując w szkole podstawowej, w Domu Dziecka, Centrum Interwencji Kryzysowej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Posiada również doświadczenie w pracy z osobami borykającymi się z różnymi trudnościami w związku z niepełnosprawnością i ich rodzinami.

W pracy terapeutycznej wykorzystuje głównie nurt psychologii poznawczo behawioralnej. Ogromną uważność zwraca na kontakt terapeutyczny z klientem jako szczególny rodzaj relacji, w którym zapewnia poczucie bezpieczeństwa, intymność, dogłębne zrozumienie problemu oraz zaangażowanie w procesie radzenia sobie z trudościami. Twierdzi, że  “W życiu każdego człowieka pojawia się taki moment, w którym wszystkie drzwi wydają się być pozamykane. Pomoc terapeuty to pokazanie gdzie leży klucz, dzięki któremu można te drzwi otworzyć by odnależć siebie. Do pacjentka należy, by po ten klucz sięgnąć”.

 

W Centrum LIBEROSIS oferuje pomoc psychologiczną w obszarze zaburzeń depresyjnych, nerwicowych, trudności z akceptacją choroby/niepełnosprawności, sytuacji kryzysowych, w ramach poradnictwa, konsultacji wychowawczych, psychoterapii indywidualnej oraz grupowej dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

 

Umów się na wizytę

poczta

liberosis@gmail.com

Jeden numer na wszystkie pytania

507 487 656