lek. med. Agnieszka Lis

Psychiatra

Lekarz, specjalista psychiatra, absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie – z wynikiem bardzo dobrym. Szkolenie w zakresie psychiatrii odbywała w II Klinice Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej SPSK 1 w Lublinie, gdzie prowadziła również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego oraz brała udział w różnych badaniach klinicznych. Doświadczenie zawodowe dodatkowo zdobywała pracując w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, w Oddziałach Dziennych Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, w Centrum Zdrowia Psychicznego dla osób z podwójną diagnozą psychiatryczną, w Centrum Zdrowia Psychicznego NZOZ w Zamościu, a także w Poradniach Zdrowia Psychicznego na terenie Lublina oraz Zamościa.

Certyfikowany trener personalnym ATS Akademii Trenerów Sportu.


Szczególne obszary zainteresowań to:

– psychiatria chorób afektywnych, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń odżywiania, uzależnień, zaburzeń osobowości i zachowania osób dorosłych,

– psychiatria pierwszego epizodu psychotycznego oraz stanu prepsychotycznego.

 –  zagadnienia nutripsychiatrii (pradygmat łączący medycynę żywienia i psychiatrię) oraz wpływu aktywności fizycznej na leczenie i profilaktykę zaburzeń psychicznych.


„Od początku swojej kariery stawiam na bliski, empatyczny kontakt z pacjentem. Szczególną uwagę poświęcam holistycznemu podejściu do problemów zdrowotnych pacjenta. Stale dążę do podnoszenia kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych.”

 

Umów się na wizytę

poczta

liberosis@gmail.com

TELEFON

507 487 656