OFERTA

Psychoterapia grupowa

Psychoterapia grupowa jest skuteczną formą terapii, podczas której uczestnicy pracują nad swoimi problemami pozostając w relacjach z innymi uczestnikami i z prowadzącym psychoterapeutą

Sesje grupowe dają uczestnikom możliwość przyjrzenia się swoim przeżyciom zachowaniom w kontakcie z innymi ludźmi, pozwalają wymieniać się doświadczeniami oraz własnymi sposobami radzenia sobie w różnych sytuacjach trudnych. Leczenie oraz radzenie sobie z trudnymi sprawami bywa łatwiejsze, jeśli ma się wokół siebie innych ludzi, którzy nierzadko mają podobne problemy.

Psychoterapia grupowa łączy w sobie zalety terapii indywidualnej (możliwość poznania mechanizmów własnych trudności i wprowadzania trwałych zmian w swoim życiu) z zaletami właściwymi tylko tej metodzie: pozwala spojrzeć na siebie oczami innych; pomaga przyjrzeć się własnym sposobom komunikacji i budowania relacji z innymi; daje motywację i wsparcie do dokonywania zmian; pozwala doświadczać i rozwijać w sobie empatię; daje przestrzeń do rozwijania kompetencji społecznych.

W naszym Ośrodku zapewniamy liczące kilka osób małe grupy terapeutyczne, dzięki czemu nasi uczestnicy mają zapewniony pełen komfort, maksymalną prywatność i dyskrecję oraz indywidualne podejście i pełne skupienie psychoterapeuty na Kliencie.

Obecnie w przygotowaniu  nabór Grupy Wsparcia Dla Rodziców przeżywających trudności z relacji z dzieckiem, mających poczucie bezradności w roli rodzica z towarzyszącymi trudnymi do poradzenia sobie emocjami i uczuciami. Planowane rozpoczęcie grupy wrzesień 2021.

Aktualne nabory

Umów się na wizytę

poczta

liberosis@gmail.com

Jeden numer na wszystkie pytania

+48 507 487 656