dr n. hum. Katarzyna Mariańczyk

Psycholog, psychoterapeuta

 

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła 4,5-letni kurs psychoterapii w nurcie integratywnym (dominujące podejścia: psychodynamiczne i systemowe) – atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Ukończyła także I stopień szkolenia w zakresie psychodramy, posiada liczne szkolenia z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej, pracy z grupą i mediacji.

Swoją ofertę kieruje do osób dorosłych, prowadzi psychoterapię indywidualną oraz par, udziela pomocy psychologicznej w sytuacji doświadczania różnych trudności i problemów o charakterze kryzysów życiowych, zaburzeń depresyjnych,  zaburzeń związane ze stresem, lękowych.

Szczegółowe informacje na ten można znaleźć na stronie www.kmpsychoterapia.pl

W pracy psychoterapeutycznej dobiera optymalną formę psychoterapii w zależności od zgłaszanego problemu, motywacji i potencjału klienta. Preferuje podejście psychodynamiczne oraz systemowe, ale w zależności od potrzeb uzupełnia je o formy pracy z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz humanistyczno-egzystencjalnej.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji prowadzonej przez certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczy także w grupowych treningach balintowskich. Pracuje w oparciu o kodeks etyczny psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Nauczyciel akademicki w Instytucie Psychologii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego.

Umów się na wizytę

poczta

liberosis@gmail.com

TELEFON

507 487 656