mgr Natalia Jachowicz

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Ukończyła studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Obecnie uczestnik całościowego, 4-letniego kursu psychoterapii organizowanego przez Katedrę Psychoterapii UJ CM i przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w ośrodkach zdrowia psychicznego, poradniach psychologicznych, szkole, przedszkolu, pracując zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. W swojej pracy integruje różne podejścia psychoterapeutyczne, dostosowując je do potrzeb osób zgłaszających się po pomoc. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, systematycznie poszerzając swoje umiejętności i wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach, ze szczególną uważnością kierując się Kodeksem Etycznym Zawodu Psychoterapeuty.

W Centrum LIBEROSIS oferuje pomoc psychologiczną w ramach poradnictwa, konsultacji wychowawczych, psychoterapii indywidualnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

 

Umów się na wizytę

poczta

liberosis@gmail.com

Jeden numer na wszystkie pytania

507 487 656