Natalia Wośko z d. Szaniawska

Młodszy asystent w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK nr 1 w Lublinie. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuję z pacjentami w warunkach szpitalnych i poradnianych.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w placówkach psychiatrycznych m.in. Odział Leczenia Nerwic i Terapii Zaburzeń Osobowości, Oddziały Dzienne Psychiatryczne, Całodobowy Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu, Poradnie Zdrowia Psychicznego, Opieka Środowiskowa.

Uważam, że edukacja i zaangażowanie samego Pacjenta w podejmowanie decyzji terapeutycznych jest kluczem do efektywnej i długotrwałej poprawy stanu psychicznego. Kładę nacisk na dokładny wywiad, aby dobrać optymalną formę terapii uszytą na miarę potrzeb i zgłaszanych dolegliwości. Jestem zwolenniczką bliskiej współpracy lekarza z psychoterapeutą, a w uzasadnionych sytuacjach proponuję wsparcie farmakoterapii procesem psychoterapeutycznym.

Moje zainteresowania zawodowe obejmują zaburzenia afektywne, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości i zachowania, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, ADHD, seksuologię.

Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach naukowych stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Umów się na wizytę

poczta

biuro@liberosis.pl

TELEFON

507 487 656